Aktualności

Zapraszamy na aktywne obozy jezykowo-sportowe w wakacje! Angielski, Tenis, Rowery, Zabawa i Relaks!

25/04/2013

Lato tuż, tuż - już czas zaplanować niezapomniane wakacje pełne pozytywnych wrażeń!

Angielski na wesoło i w plenerze, zajęcia tenisa ziemnego z trenerem, wycieczki na rowerach górskich, relaks nad wodą, zabawy i gry integracyjne, ogniska i dyskoteki, wszystko to czeka na Was na naszych obozach!
 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych obozów narciarskich w tym roku.

15/02/2013

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych obozów narciarskich w tym roku. Słońce, forma narciarska i humory nam dopisywały.

San Martino di Castrozza w terminie 26.01-2.02

27/10/2012

San Martino di Castrozza w terminie 26.01-2.02. Obóz narciarski dla rodzin z dziećmi w wieku 5-14 lat w formule "razem ale osobno" w urokliwym, kameralnym, rodzinnym regionie w Dolomitach, w bardzo miłym hotelu w miasteczku Fiera di Primiero, Val di Fiemme, w terminie 2-9.02. Obóz narciarski dla rodzin z dziećmi w wieku 5-14 lat w formule "razem ale osobno" w topowym , sportowym regionie w Dolomitach, 110 km tras.
 

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym i zapraszamy na kontynuację nauki na naszym kursie.

03/09/2012

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy języka angielskiego i niemieckiego. Mamy nadzieje, że wakacje dostarczyly Wam dużo milych wrażeń i wypoczęci i pełni energii wracacie do ławek szkolnych. Jak co roku przygotowaliśmy dla was atrakcyjny program zajęć językowych oraz zajęc dodatkowych dla chętnych.

Summer Camp Olympic Games

31/08/2012

Wszystkie obozy były bardzo udane i aktywne, pogoda dopisała i humory też :) Serdecznie gratulujemy wszystkim medalistom naszych Summer Camp Olympic Games oraz wielu wspaniałych występów i teatrzyków angielskich przy ognisku! Mamy nadzieje ze znów się spotkamy za rok, Zapraszamy :)