CAMP DĘBKI 2019

Wyjazd: Zbiórka w poniedzialek 19 sierpnia   o godzinie 8.00  na parkingu Toru Łyżwiarskiego "Stegny", przy ulicy Inspektowej 1. Prosimy o wyposażenie dzieci w kanapki i wode niegazowana na droge, dojezdzamy na miejsce na obiad.

Powrót: 30.08  około godziny 17:00, na parking Toru Łyżwiarskiego "Stegny".  Na podróz powrotną dzeci dostają suchy prowiant z pensjonatu.

Kontakt telefoniczny: Przy wyjeździe podamy numery telefonów komórkowych do wychowawców. Dzieci mogą korzystać z własnych telefonów komórkowych wyłącznie w porze siesty poobiedniej w godzinach 14.00-15.00.  

  IMG_0303.JPG dsc09560.jpg aktualnosc3n.jpg

Ekwipunek obowiązkowy:

·         Własne ręczniki i przybory toaletowe.

·         Praktyczne, sportowe ubrania i obuwie (klapki, dwie pary sportowych butów), kurtkę od deszczu, ciepłą bluzę lub sweter. Prosimy wyposażyć dzieci tak aby były przygotowane na różne warunki pogodowe.

·         Własny kask rowerowy (rowery są na miejscu , ewentualnie można też zabrac wlasny rower , zapewnimy  transport kilku rowerow,  prosimy tylko  o wczesnijesze zgloszenie, przynajmnie na tydzien przed wyjazdem)

·         Krem od słońca z filtrem, czapka od słońca, strój kąpielowy, plecak na wycieczki,

·         własny wyposażony piórnik: kredki, ołówki, flamastry, na zajęcia angielskiego i plastyczne 

Ekwipunek dodatkowy, który można zabrać:

·         dodatkowo można zabrać własny sprzęt sportowy np. rakietka do  badmintona,  piłka do siatkowki na plaże,  itp. ( ale oczywiście sa tez do dyspozycji w magazynku sportowym na obozie)

·         można zabrać instrumenty muzyczne ,  np. gitarę ,

 

Kieszonkowe: Sugerujemy kwotę maksymalnie 100 zł. Kieszonkowe w podpisanej kopercie można przekazać również do wychowawcy w dniu wyjazdu.

Karty zgłoszeniowe: Oryginał karty z podpisem rodziców powinien być przekazany na zebraniu, w biurze albo najpóźniej bezpośrednio przed wyjazdem na zbiórce.  

Wszelkie informacje istotne dla wychowawców i kierownika obozu dotyczące dzieci powinny być zawarte w karcie zgłoszeniowej lub dodatkowo załączone w formie pisemnej i albo przesłane do nas mailem  wcześniej albo przekazane w dniu wyjazdu.