OLTON SUMMER CAMP RYCZYWÓŁ

dodatkowe informacje dla uczestników


Kontakt telefoniczny:

Najlepiej dzwonić w tych godzinach: 14:00 - 15:00, to jest pora przerwy  poobiedniej , zarówno dzieci jaki i wychowawcy moga wtedy spokojnie porozmawiac
Przy wyjeździe podamy numery telefonów komórkowych do wychowawców.
Dzieci mogą korzystac z wlasnych telefonów komórkowcyh jedynie w porze siesty poobiedniej 14.00-15.00, w pozostalych porach dzieci nie korzystają z wlasnego telefonu.

opinie opinie (1) 

Wyjazd:

Dojazd na miejsce we wlasnym zakresie , 70 km od Warszawy :)

 

Ekwipunek obowiązkowy dla każdego:

kask rowerowy, latarka, preparat przeciw komarom i kleszczom ( najlepiej w kremie, przed i po ukąszeniu), krem od słońca z filtrem, czapka, mały plecak na wycieczki rowerowe, praktyczne obuwie (klapki dwie pary sportowych butów) i ubranie, kurtkę od deszczu, przybory toaletowe, ręcznik, kostium kąpielowy / kąpielówki, przybory do pisania na zajęcia angielskiego i ewentualnie kredki i flamastry ( najlepiej caly piornik szkolny , witaminę C oraz coś na ból gardła (ewentualnie)
Można zabrać: rakietkę do ping-ponga, badmintona, tenisa i inny drobny sprzet sportowy  jesli ktos chce, ale na obozie jest oczywiscie komplet sprzetu .

Na obozie sa do dyspozycji uczestnikow rowery na kolach 24 cale, rowery marki Kross, ale oczywiscie jak ktos chce to moze zabrac wlasny rower na zbiorke i zapewnimy transport, szczegolnie mlodsze dzieci sa przyzwyczajone do swojego roweru i ma to znaczenie na wycieczkach !

Prosimy nie zabierać: gier typu Game Boy, X-box oraz innych sprzętów elektronicznych

Kieszonkowe

Na obozie dzieci nie maja wielu okazji do wydawania kieszonkowego. Napoje i owoce są dostępne caly dzień. Sugerujemy kwotę maksymalnie 40  zl na Mini Camp.

 

Karty zgłoszeniowe

Prosimy o wypełnienie karty obozowej i dostarczenie jej mailem w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji. Oryginał karty prosimy przekazac na zebraniu lub w biurze a najpozniej zabrać ze sobą na zbiórkę w dniu wyjazdu.

Opłaty

Zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji, a  doplate koncowa prosimy  najpozniej na 2 tygodnie przed obozem, na konto, lub w biurze ul.Kadetow 20/11 w godz. 10.30-17.30