Family Ski Camp

San Martino/Passo Rolle, Dolomiti

 

 

Obóz narciarsko-snowboardowy w formule rodzinnej,

szkolenie dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat

II tydzień ferii

21-28 stycznia 2024

brak miejsc , lista rezerwowa  !

Możliwy pakiet do San Martino w terminie 14 do 21 stycznia bez szkolenia


 


Zapraszamy na obóz narciarsko-snowbardowy w formule rodzinnej "razem, ale osobno" do sprawdzonego, rodzinnego, urokliwego regionu narciarskiego San Martino di Castrozza. W ciągu dnia dzieci korzystają ze szkolenia narciarskiego (albo snowboardowego), a po południu mogą spędzać czas albo z rodzicami albo z rówieśnikami na zabawach, grach  i animacjach :)
Z przyjemnością wracamy do znanego i lubianego hotelu  w uroczej miejscowości Fiera di Primiero, bardzo ciekawie na spacery wzdłuż strumienia i po deptaku :)

 

San Martino di Casstrozza jest jednym z 12 regionów, stacji narciarskich należących do Dolomiti Superski http://www.dolomitisuperski.com/it  San Martino obejmuje około 65 km tras narciarskich, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Trasy  słyną z dobrego oznakowania i utrzymania. są tam trasy dla każdego: niebieskie, czerwone i czarne eksperckie. Są też trasy dedykowane dla najmłodszych początkujących narciarzy, bardzo wygodne do szkolenia najmłodszych. Są też trasy off piste. 95% tras w ramach sztucznego zaśnieżania, w ostatnim roku otworzono nowe trasy i nowe wyciągi , dla chętnych również trasy biegowe ,  więcej informacji jest na stronie regionu  http://www.tognola.it        


W naszym pakiecie oferujemy:

 • 6 dni szkolenie narciarskie lub snowboardowe dla dzieci w grupach 5-7 osób podzielonych wedle poziomu zaawansowania, prowadzone przez naszych sprawdzonych i bardzo lubianych polskich instruktorów, codziennie 5 godzin szkolenia w godz. 10.00-16.00  z przerwa na lunch około 12..30-13.30 
 • W szkoleniu biorą udział dzieci na różnym poziomie zaawansowania, pierwszego dnia przeprowadzamy podział na grupy, względem zaawansowania i wieku. Grupy są dobierane przez  instruktorów. Szkolenie  polega na doskonaleniu techniki jazdy, z elementami zabawy i przebiega w wesołej , serdecznej atmosferze.
 • Na koniec obozu proponujemy zawody slalom dla chętnych z nagrodami :) - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
 • Planujemy też grupę dla najmłodszych dzieci w wieku około 5-6  lat, grupa początkująca (jeśli będą 3-4 osoby chętne na tym poziomie ) , nie jest to grupa od "0" , dzieci powinny mieć za sobą przynajmniej jeden wyjazd na narty wczesniej.
 • W przypadku zainteresowania organizujemy też lekcje indywidualne dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
 • 7 dni zakwaterowanie w doskonałym  sprawdzonym Hotelu ****  w pokojach  2,3,4, 5 cio -osobowych typu superior lub apartamenty/studio. Hotel jest bardzo lubiany przez naszych gości, zarówno pod względem pokoi , wyżywienia, wellness i serdecznej atmosfery .
 • W pakiecie korzystanie z wellness w hotelu, sauna sucha i parowa, możliwe też SPA zabiegi, masaże itp dla osób chętnych.
 • W hotelu są dodatkowe atrakcje takie jak relaks przy gongach tybetańskich, joga dla chętnych, plac zabaw z kulkami dla małych dzieci , stól do ping ponga, piłkarzyki , animacje plastyczne itp.
 • w hotelu parking gratis albo w garażu albo na powietrzu ,
 • Dojazd na narty , albo własnym autem albo skibusem gratis  (obok hotelu jest przystanek skibusa, wygodna opcja ).
 • Polecamy też korzystanie z wypożyczalni i ski depozyt pod gondolą. Wtedy cały sprzęt czeka pod wyciągiem, nie trzeba zabierać do hotelu. Dla naszej grupy jest rabat i gratis depozyt sprzętu pod gondolą. To bardzo wygodna opcja. zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu prosimy o kontakt mailowy
 • 7 dni pyszne wyżywienie HB: obfite śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja - wybór z czterech menu, bar sałatkowy, bufet serowy, desery. Hotel słynie z doskonałej kuchni! Raz w tygodniu jest typowa kolacja: kuchnia lokalna, bufet serowy, bufet lodowy i inne atrakcje kulinarne.
 • 6 dni karnet narciarski na region San Martino/ Passo Rolle https://www.dolomitisuperski.com/en/Experience/Ski-areas/San-Martino-di-Castrozza-Rolle-Pass
 • Apres ski - zabawa na powietrzu dla dzieci i dorosłych , muzyka , tańce , poczęstunek :)
 • Animacja - integracja / zajęcia wieczorne dla dzieci: dyskoteki, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne , pieczenie ciasteczek, apres ski, tańce na powietrzu.
 • Dojazd na miejsce jest we własnym zakresie, większość grupy jedzie autem, ale częsć samolotem, możemy pomóc zorganizować transfer z lotniska w Wenecji lub Treviso. Na miejscu można korzystać z darmowego ski busa .
 • Ubezpieczenie we własnym zakresie,   pakiet OC, KL, NNW  Warta,  opcja dodatkowa dla chętnych

Na cenę pakietu składa się kwota zaliczki rezerwacyjnej w zł i dopłata w euro:

Dorośli: zaliczka 700 zł  *  + dopłata 715 euro ( w pakiecie  Hotel , wyżywienie HB, ski pass na 6 dni , korzystanie z wellness, animacje, apres ski ....)

Dzieci: 5-7 lat : zaliczka 700 zł * +  415 euro ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Dzieci: 8-9 lat  zaliczka 700 zł *  + 525 euro  ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Dzieci: 10-12 lat zaliczka 700 zł *+ 675 euro ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Młodzież: 13-15 lat : zaliczka 700 zl*  + 725 euro ( hotel, wyżywienie HB , ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje )

Młodzież 16-17 lat , szkolenie opcjonalne możliwe do umówienia indywidualnie lub w grupie , szkolenie dodatkowo platne


Zaliczka rezerwacyjna wynosi 700 za osobę

Numer konta do wpłaty zaliczki: OLTON 47 1090 1870 0000 0001 0301 2201, można tez wpłacić w biurze na ul. Kadetów 20 /11 Warszawa w godz. 10.00-17.00

dopłata kwoty w euro jest w terminie do  10 stycznia albo w euro albo w zł po kursie na dany dzień (kurs sprzedaży NBP) na konto albo wpłata w biurze ul. Kadetów 20/11

/Numer konta do wplaty w euro : OLTON Swift WBKPPLPP PL 06 1090 1753 0000 0001 2984 4282

 • Cena jest wyliczana indywidualnie dla każdej rodziny w zależności od wieku dzieci. Ceny obowiązują przy zakwaterowaniu dzieci w jednym pokoju z rodzicami (2 osoby dorosłe) . W przypadku kiedy w pokoju jest jedna osoba dorosła i jedno dziecko , należy liczyć się z dopłatą, wyliczaną indywidualnie.
 • Pokój typu Studio / Suite  za dopłatą wyliczaną indywidualnie  w zależności od wieku dzieci.
 • Istnieje też opcja wyjazdu bez karnetu dla dorosłych  albo bez szkolenia dla dzieci. Wtedy wyliczenia są inne, prosimy o zapytanie
 • W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zgłoszenia przyjmujemy chronologicznie, brak miejsc, lista rezerwowa, , zgloszenia przez FORMULARZ:
https://forms.gle/J6tXGzpZsC95rUJv8

_______________________________________________________________________

Uwaga ! Można wybrać ten region i Hotel na termin 14 do 21 stycznia , pakiet bez naszego szkolenia grupowego ! Zapraszamy do kontaktu w sprawie tego terminu.

Pytania i dodatkowe informacje prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
szkola@olton.com.pl lub biuro@e-olton.pl lub telefonicznie: 509 570  881 lub 602 531 530

a1.jpg a2.jpg   san martino.jpg    san martino3.jpg

 

Tu filmy z naszych poprzednich wyjazdów narciarskich w Dolomitach
 


 

 

https://www.youtube.com/watch?v=419i2lIWhKI

https://www.youtube.com/watch?v=4x7QY4AMChU, to grupa najmłodsza: 4-6 latki