Serdecznie zapraszamy na radosne i twórcze wakacje 2024 aktywne, sportowo - językowe obozy

Sport English Art & Fun Camps !
Dzięki zaufaniu, którym dzieci i rodzice obdarzają nas już od wielu lat możemy organizować ambitne i twórcze obozy o profilu językowo-sportowym. Autorski program obozu łączy sport i naukę języka angielskiego w wakacyjnej atmosferze. Zapraszamy do "Camp Ryczywół" w Puszczy Kozienickiej na sprawdzony program English, Sport Art & Fun, tygodniowe kameralne obozy dla dzieci w wieku 7-11 lat.

 Have lots of fun this summer ! Enjoy Sports , Art, Games and lots of Fun Activites !

Camp Ryczywół 2024

Camp Ryczywół to wakacyjna przygoda obozowa  dla dzieci w wieku 7-11 lat, aktywny program zajęć i atrakcje "Sport English Art & Fun" - rowery, sporty zespołowe, angielski na wesoło, gry leśne i terenowe,warsztatyartystyczne,zabawa i integracja w pięknym zielonym miejscu, na skraju Puszczy Kozienickiej! Zapraszamy !!!

Zobacz pełną ofertę

Zielona Szkoła w Camp Ryczywól 2024

Green School Camp Ryczywół: zapraszamy w maju, czerwcu i we wrześniu na aktywne sportowo-językowe Zielone Szkoły do Camp Ryczywół. Możliwy program po polsku albo po angielsku : podchody in English, ognisko integracyjne, rowery, spacery, hamaki, kajaki, siatkówka, koszykówka, football, a wszystko w zielonej scenerii Puszczy Kozienickiej, na skraju lasu sosnowego  :)

Zobacz pełną ofertę

Majówki 15-16.05 i 18-19.05

Wyjazd majówka,  to  okazja aby "poczuć wiosnę, a może i lato " i połączyć radosny kontakt z przyrodą i wypoczynek z aktywnymi zajęciami sportowymi i językowymi. Jest to też okazja do zapoznania się z formułą naszych wakacji językowo-sportowych. Zapraszamy w czasie egzaminów ósmoklasisty 15-16 maja i w weekend 18-19 maja - na przedsmak wakacji - dzieci na Majówki w Ryczywole. Dzieci wyjeżdżają na 2 dni, tak żeby zapoznać się z miejscem naszej wakacyjnej frajdy, również z kadrą obozową. 

Zobacz pełną ofertę