Ski Safari Tre Valli / Sella Ronda marzec 2024

W marcu w terminie 16-23 marca zapraszamy na słoneczne Ski Safari w Dolomitach, na stoki Val di Fassa, Tre Valli , i tez opcja słynna Sella Ronda. Super termin! Długi dzień, nadal świetny śnieg na trasach. Sprawdzony hotel w Moenie z welness , basem sauny ,, pyszne wyżywienie, doskonały region, w pakiecie karnet  na setki  kilometrów  najpiękniejszych  tras w Dolomitach.Polecamy! Snow Sun and Fun !

Zobacz pełną ofertę

Dolomity - różne terminy w sezonie

Realizujemy różne zamówienia na wyjazdy w Dolomity dla grup rodzinnych, przyjaciół czy firmowych w dowolnym terminie w grudniu , styczniu , lutym, marcu w sprawdzonych hotelach i regionach takich jak Val di Fiemme, Val di Fassa,Tre Valli, Val di Sole, San Martino di Castrozza. Polecamy wyjazdy marcowe na zakonczenie sezonu w slonecznych Dolomitach , Sun Snow & Fun

Zobacz pełną ofertę

San Martino di Castrozza 2024

W terminie 21-28 stycznia zapraszamy na Family Ski & Snowboard Camp  w urokliwym  regionie San Martino di Castrozza, komfortowy hotel 4**** z wellness w pakiecie z karnetem na 6 dni San Martino / Passo Rolle. Idealny region na rodzinne narty. Szkolenie narty / deska 5 godzin  dziennie ,  super kadra  instruktorów,     Ski ,  Snow, Sun and lots of Fun  for  Everyone ! 

Zobacz pełną ofertę

Moena, Val di Fassa 2024

W terminie ferii 13-20 stycznia 2024 zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy w formule rodzinnej "razem, ale osobno": Szkolenie dla dzieci w grupach poziomowanych w ciągu dnia, zajęcia integracyjne wieczorem, relaks i zabawa w słonecznych Dolomitach dla wszystkich! Z przyjemnością jedziemy do renomowanego regionu Moena, Fassa / Tre Valli:  Alpe Lusia, San  Pellegrino :) duzy wybór i bardzo ciekawe  trasy ! Join our  Snow , Sun & Fun in Dolomites!

Zobacz pełną ofertę

Start sezonu Val di Sole grudzień

Na początek udanego sezonu narciarskiego w terminie 9-16 grudnia  zapraszamy do Val di Sole w Dolomitach. W pakiecie karnet narciarski Superskirama - na wszystkie trasy w regionie, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva, również na lodowiec w Tonale!
 

Zobacz pełną ofertę