Aktualności

Happy Easter

14/04/2022

Zdrowia i spokoju na Święta Wielkanocne! Happy Easter to all our students, campers and friends :)

Zielona Szkoła z angielskim w Camp Ryczywół

08/04/2022

Serdecznie zapraszamy w maju i czerwcu na aktywne sportowo-językowe Zielone Szkoły do Camp Ryczywół, W programie podchody in English, ognisko integracyjne, rowery, spacery, hamaki, kajaki, siatkówka, koszykówka, football, a wszystko w zielonej scenerii Puszczy Kozienickiej :)

Summer Fun - Family Camp in Ryczywół

29/03/2022

Zapraszamy na wyjazd Family Camp w sierpniu w formule rodzinnej, dla dzieci i dorosłych, (rodzice, babcia, dziadek, ciocia, wujek ) Aktywny program dla wszystkich : rowery, spacery, kajaki, hamaki, sporty zespołowe i indywidualne, pływanie i relaks, wycieczki, warsztaty, joga, English, na wesoło, podchody, disco, ognisko and lots more... Terminy: pierwsze 2 tygodnie sierpnia! Join our camp & have a fun summer tim !

Summer Camps 2022! Aktywne wakacje dla dzieci!

22/02/2022

Witamy po feriach i zapraszamy na aktywne i radosne wakacje w Camp Ryczywół, kameralne obozy English, Sport & Fun dla dzieci w wieku 7 do 11 lat. Atrakcyjny, sprawdzony program rekreacyjno-sportowy, angielski na wesoło i dużo zabawy w pięknym, zielonym Campie na skraju lasu sosnowego nad rzeką Radomką. Rowery, rzeka, football, badminton, ping pong, basketball, ogniska, podchody, dyskoteki, konkursy - będzie się działo ! Turnusy tygodniowe od soboty do soboty, w czerwcu i lipcu. Zapisy ruszają od 1 marca! Join us for summer fun! :)

Ferie Zimowe 2022 Dolomity Italia

09/10/2021

Bardzo nam miło i bardzo się cieszymy,  że możemy zaprosić na ferie zimowe 2022 w Dolomitach ! W pierwszym tygodniu ferii mazowieckich 29.01-5.02 zapraszamy do regionu San Martino di Castrozza a w drugim tygodniu ferii zapraszamy do pieknej Moeny , regionu Val doi Fassa termin 5-12 luty 2022!  Szykujcie narty i kondycje ! :)